Zebra ZC10L

Opis ogólny

Drukarka ZC10L™ marki Zebra, stworzona specjalnie z myślą o potrzebach sektora organizacji imprez.

Drukarka wielkoformatowa Zebra ZC10L to wysokiej jakości drukarka kart. Drukuje karty plastikowe o wymiarach 88 x 140 mm w jakości fotograficznej od krawędzi do krawędzi - w jaskrawych kolorach i z ostrą rozdzielczością (300 dpi). Umożliwia tworzenie odpowiedniej ilości spersonalizowanych kart bezpośrednio na miejscu. Karty drukowane są dwustronnie: 200 kart na godzinę (kolor) i do 425 kart na godzinę (monochromatyczne). 
Za pomocą wewnętrznej pamięci wsadowej można również drukować stosy kart monochromatycznych, przewracać je i kończyć kolor przedni. 
Drukarka ZC10L może pomieścić 400 pustych kart i nie musi być często uzupełniana. Najwyższa wydajność: produkuje do 425 kart na godzinę (monochromatyczne). 

Możliwość projektowania atrakcyjnych, wysokiej jakości wzorów kart PVC za pomocą opracowanego przez firmę Zebra oprogramowania CardStudio do druku kart. Drukarka ZC10L jest bardzo elastyczna – umożliwia wprowadzanie zmian we wzorze karty do ostatniej minuty przed rozpoczęciem imprezy. Wzór może obejmować logo sponsora i elementy reklamowe, a zdjęcia uczestników można robić bezpośrednio przy wejściu do obiektu i dodatkowo personalizować kartę, która będzie stanowić dla uczestnika atrakcyjną pamiątkę z imprezy.

Zastosowanie: 
- Turystyka, gastronomia i organizcja imprez (imprezy sportowe, koncerty, konferencje, festiwale)


Zamów
Porównaj
Link do PDF z kartą katalogową
Opis techniczny

Parametry techniczne Zebra ZC10L

Nazwa Parametru Parametr
Technologia druku: Druk bezpośrednio na karcie
Maks. szybkosc wydruku: Maksymalna szybkość druku (druk jednostronny YMCKO) 200 kart/godz.* • Maksymalna szybkość druku (druk jednostronny, monochromatyczny K) 350-425 kart/godz.*
Rozdzielczosc wydruku: 300 dpi
Interfejsy: USB 2.0 Port USB obsługuje identyfikację drukarki na zasadzie „plug-and-play” Ethernet 10/100
Temperatura pracy: 10ºC do 35ºC
Wymiary: 290 mm x 278 mm x 485 mm
Waga: 19 kg
Typ kart: Grubość 17 mil Wymiary 140 mm × 88 mm Materiał PVC
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

×