Metapace S-1

Opis ogólny

Metapace S-1 oferuje nie tylko najwyższej klasy wzornictwo wysokiej jakości skanowania laserowego 1D, przyjazną dla użytkownika ergonomię i trwałość, ale co ważniejsze natychmiastowego wykorzystania kompletny pakiet za niezwykle korzystną cenę. 


Jest całkowicie dostosowany do potrzeb mniejszych firm oraz dodatkowo rozszerza funkcjonalność miejsca pracy: za pomocą dołączonego koncentratora USB dostarczasz sobie dodatkowo prosty sprzęt USB, który również oszczędza kłopotów z dodatkowymi adapterami. S-1 oferuje wysoką wydajność i funkcjonalność, która redukuje błędy wejściowe i znacznie zwiększa produkcję w codziennym użytkowaniu na stacji POS. Poprzez swoją korzystną cenę i łatwą instalację, nadaje się do wielu obszarów zastosowań, na przykład dla sklepów z prezentami, butików, sklepów jubilerskich, sklepów wideo i wielu innych segmentów detalicznych. Metapace S-1 odczytuje wszystkie standardowe kody kreskowe 1D, spełniając wszystkie wymogi handlu i produkcji. 

Dzięki swojej budowie jednopłytowego i solidnego urządzenia skanującego bez problemu wytrzymuje długotrwały codzienny użytek i nieuniknione upadki. Obudowa jest wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Ponadto, wszystkie elementy są połączone ze sobą tak, że czytnik nie jest uszkodzony, nawet po ciężkiej nieostrożności użytkowników. S-1 jest zawsze niezawodny i gotowy do wykonywania codziennych prac, gwarantując maksymalną dostępność systemu przy minimalnych kosztach utrzymania. 


Zamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Metapace S-1

Nazwa Parametru Parametr
Obsługiwane kody kreskowe: Wszystkie 1D / GS1
Gwarancja producenta: 3 Lata
Dostępne interfejsy: USB, RS232, PS2
Temperatura pracy: 0 °C do 50 °C
Bezpieczny upadek na twardą pow.: 1,5 metra
Wymiary: 60 x 62 x 180 mm
Sygnalizacja: Dzwięk, dioda
Wymagany kontrast kodu: 30%
Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 95 %
Kolor: Czarny
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
Stojak wysokość 25 cm, kolor: czarny META-s1stsw
Kabel RS232 prosty CBA-R01-S07PAR
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

META-s1s - Laser 1 D. W zestawie kabel USB i port HUB 4x USB.
×