Metapace S-62

Opis ogólny

Dla każdego, kto ucieka od zmiany skanera 2D ze względu na koszty, ale bardzo go potrzebuje, Metapace oferuje 2D Imager S-62

Dzięki atrakcyjnej cenie i najnowszych technologii jest to idealny sposób, aby włamać się do kodów kreskowych 2D biznesu, plus jest to bezpieczna inwestycja na przyszłość. Zapewnia zwiększoną wydajność oraz bardzo rozbudowany wachlarz aplikacji, w porównaniu do skanerów laserowych i Imager 1D. 

S-62 obejmuje średnią ilość skanowania kodów kreskowych drukowanych we wszystkich dziedzinach z łatwością. Dodatkowo przechwytuje kody kreskowe z cyfrowych monitorów i wyświetlaczy urządzeń mobilnych. To znacznie poszerza obszary zastosowań S-62: do zastosowań mobilnych w sprzedaży biletów lotniczych i kolejowych w przemyśle ta funkcja jest koniecznością. Odnosi się to również do POS w handlu detalicznym dla kuponów i innych działań marketingowych mobilnych. 

S-62 odczytuje wszystkie popularne kody kreskowe 1D, kody 2D, PDF 417, kody pocztowe szybko i niezawodnie. Dzięki jego zielonej lub czerwonej diodzie potwierdzenia skanowania oraz dodatkowemu sygnałowi dźwiękowemu, S-62 wyraźnie i natychmiast pokazuje wynik skanowania. Oszczędza to czas przed podwójnym skanowaniem, jednocześnie zwiększając wydajność. Imager ma szczególnie wysoką szybkość odczytu, nawet słabo wydrukowanych, wyblakłych lub uszkodzonych kodów kreskowych. Dwa tryby pracy (ręczny i prezentacja skanowania) otwierają dodatkowe obszary zastosowania dla Ciebie. Zarówno klasyczny tryb ręczny, a także tryb prezentacji skanowania umożliwia użytkownikom automatyczne rozpoznawanie obiektów w swojej codziennej pracy. Ze względu na jego ergonomiczny uchwyt, intuicyjny spust i lekką wagę zaledwie 120 gramów, imager S-62 skutecznie zapobiega zmęczeniu w skanowaniu. Jego obudowa IP40, zabezpiecza przed kurzem i innymi drobnymi obcymi ciałami.


Zamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Metapace S-62

Nazwa Parametru Parametr
Obsługiwane kody kreskowe: Wszystkie 1D / GS1 / 2D
Gwarancja producenta: 5 lat
Dostępne interfejsy: USB
Norma odporności (IP): IP 40
Maks. odległość odczytu: 2 - 35 cm
Technologia odczytu: Imager
Temperatura pracy: 0 °C do 40 °C
Bezpieczny upadek na twardą pow.: Do 1 metra
Wymiary: 95 x 68 x 152 mm
Sygnalizacja: Dzwięk, dioda
Wymagany kontrast kodu: 35 %
Dopuszczalna wilgotność otoczenia: Do 95%
Kolor: Czarny
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

S-62 - Imager 2D. Kabel USB. Podstawka, HUB 4 x USB.
S-62 OEM - Imager 2D. Kabel USB. ×