Zebra ET56 LTE 4G

Opis ogólny

Jeśli chodzi o wybór tabletu dla firmy, Twoi pracownicy oczekują eleganckiego wzornictwa klasy konsumenckiej, podczas gdy Twoja firma potrzebuje odpowiedniej dla przedsiębiorstwa trwałości, funkcji rejestracji danych oraz gamy akcesoriów, która pozwoli stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do danego środowiska pracy, potrzeb personelu i zastosowań. 

Tablety ET56 klasy korporacyjnej od firmy Zebra mają wszystkie te atuty. Są to jedne z najcieńszych i najlżejszych urządzeń z całej gamy modeli wzmocnionych tabletów firmy Zebra. ET56 zapewnią Twoim pracownikom to samo atrakcyjne wzornictwo, do którego są przyzwyczajeni podczas korzystania ze swoich osobistych tabletów. Otrzymasz tablet skonstruowany z myślą o wytrzymywaniu codziennej, całodziennej pracy w firmie, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zarówno kompaktowy model 8,4 cala, jak i pełnej wielkości model 10,1 cala są wyposażone w jasny, czytelny w świetle dziennym wyświetlacz oraz liczne cechy i funkcje ułatwiające rejestrację danych. Szeroka gama akcesoriów umożliwia zwiększenie trwałości urządzenia, uproszczenie procesu ładowania, wydłużenie żywotności baterii i ułatwienie przenoszenia i użytkowania tabletu. 

Tablety ET56 klasy korporacyjnej z systemem Windows lub Android to wszystkie cechy i funkcje, których potrzebuje Twoja firma, oraz atrakcyjne wzornictwo urządzeń konsumenckich, którego oczekują Twoi pracownicy. 

Obsługa standardu LTE w modelu ET56 zapewnia pracownikom w terenie niezawodnie szybkie połączenie komórkowe w dowolnym miejscu na świecie. Efekt? Stała łączność, której potrzebują Twoi pracownicy, aby poprawić wydajność i jakość obsługi klienta.


Zamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Zebra ET56 LTE 4G

Nazwa Parametru Parametr
System operacyjny: Windows IoT / Android
Komunikacja: Bluetooth / Wifi / 4G LTE
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

×