Zebra XSLATE L10

Opis ogólny


10,1-calowy tablet XSLATE L10 firmy Zebra z systemem Windows® lub Android™ to nie wilk w owczej skórze. Elegancka obudowa skrywa w sobie urządzenie przygotowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. 

Dzięki procesorom Intel® Core najnowszej generacji, urządzenie to jest zawrotnie szybkie – prędkość wysyłania i pobierania danych jest kilkukrotnie wyższa niż przy procesorach wcześniejszych generacji (z opcjonalną kartą 4G LTE). Dzięki swojej konstrukcji zapewnia większą wydajność łączności bezprzewodowej w gęsto zabudowanych i odległych miejscach. Wyznacza także nowy standard wytrzymałości: jego budowa opiera się na mocnej ramie z magnezu, gumowe ochraniacze chronią przed wstrząsami, a nowoczesna konstrukcja ekranu – bardzo jasny wyświetlacz o jasności 1000 nitów z technologią View Anywhere® dostępny jako wyposażenie opcjonalne – stanowi ochronę przed uszkodzeniem. 

XSLATE L10 posiada klasę szczelności IP65 i jest odporny na upadki z wysokości 6 stóp. Przetrwa ekstremalne temperatury, pył i wysoką wilgotność, ciągłe drgania, oleje, smary i inne częste zagrożenia. Urządzenie z systemem Android wyposażono w Mobility DNA. 

Oferowany przez firmę Zebra pakiet programów narzędziowych pomaga przyspieszyć wdrożenie urządzeń, poprawia zdalne zarządzanie, zapewnia optymalny system zabezpieczeń i ułatwia konfigurację dostępnych w tablecie zaawansowanych narzędzi do współpracy i przetwarzania danych. W ofercie dostępny jest szeroki wachlarz akcesoriów, w tym klawiatura zewnętrzna i uchwyty samochodowe. 

Baterie w XSLATE L10 można wymieniać podczas pracy urządzenia, co zapewnia 24-godzinny tryb pracy. Tablet ten może więc pracować równie wytrwale, jak Twoi pracownicy.


Zamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Zebra XSLATE L10

Nazwa Parametru Parametr
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

×