Zebra XBOOK L10

Opis ogólny

10,1-calowy tablet XBOOK L10 firmy Zebra z systemem Windows® lub Android™ wygląda i pracuje jak laptop. To jednak o wiele więcej niż zwykłe urządzenie 2 w 1. Jest to partner technologiczny, który pomoże użytkownikom sprawnie wykonać pracę w biurze, w terenie lub w pojeździe. Każde urządzenie można indywidualnie wyposażyć w optymalny do danego zastosowania najnowszy procesor Intel® Core. 

Prędkość wysyłania i pobierania danych jest kilkukrotnie wyższa niż w procesorach wcześniejszych generacji przy zastosowaniu opcjonalnej karty 4G LTE, a dzięki wykorzystaniu technologii usprawniającej łączność bezprzewodową, tablet ten zapewnia doskonałą łączność zarówno w gęsto zabudowanych, jak i w odległych miejscach. 

XBOOK L10 doskonale poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Został zaprojektowany od podstaw z myślą o trwałości, wyposażony w mocną ramę z magnezu i jasny ekran, którego inteligentna konstrukcja zwiększa wytrzymałość urządzenia bez ustępstw w zakresie wydajności. 

Tablet ten cechuje się klasą szczelności IP65, zapewnia odporność na upadki z wysokości 6 stóp oraz wytrzymuje ekstremalne temperatury, pył, wysoką wilgotność i ciągłe drgania. Urządzenie z systemem Android posiada wbudowany pakiet Mobility DNA. Oferowany przez firmę Zebra pakiet programów narzędziowych pomaga przyspieszyć wdrożenie urządzeń, poprawia zdalne zarządzanie, zapewnia optymalny system zabezpieczeń i ułatwia konfigurację dostępnych w tablecie zaawansowanych narzędzi do współpracy i przetwarzania danych. 

Do urządzenia dostępny jest szeroki wachlarz akcesoriów, takich jak baterie możliwe do wymiany podczas pracy urządzenia, uchwyty samochodowe, czy stacja dokująca klasy przemysłowej, dzięki którym jest to najbardziej wszechstronny i zaawansowany tablet na rynku.Zamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Zebra XBOOK L10

Nazwa Parametru Parametr
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

×