Zebra XPAD L10

Opis ogólny

10,1-calowy tablet XPAD L10 firmy Zebra z systemem Windows® lub Android™ wyznacza nowy poziom wzmocnionych rozwiązań mobilnych do zastosowań w terenie, w pojeździe lub biurze. 

Urządzenie to zapewnia niezrównaną szybkość dzięki procesorom Intel®Core najnowszej generacji – prędkość wysyłania i pobierania danych jest kilkukrotnie wyższa niż w procesorach wcześniejszych generacji przy zastosowaniu opcjonalnej karty 4G LTE oraz technologii usprawniającej łączność bezprzewodową zarówno w gęsto zabudowanych, jak i w odległych miejscach. Do bezkonkurencyjnej wydajności dochodzi wytrzymałość. 

XPAD wyposażono w ultra wytrzymałe szkło, ramę z magnezu i gumowe ochraniacze, co zapewnia klasę szczelności IP65 oraz odporność na upadki z wysokości 6 stóp. Przetrwa ekstremalne temperatury, pył i wysoką wilgotność, ciągłe drgania, oleje, smary i inne częste zagrożenia. Urządzenie z systemem Android wyposażone jest w Mobility DNA. 

Oferowany przez firmę Zebra pakiet programów narzędziowych pomaga przyspieszyć wdrożenie urządzeń, poprawia zdalne zarządzanie, zapewnia optymalny system zabezpieczeń i ułatwia konfigurację dostępnych w tablecie zaawansowanych narzędzi do współpracy i przetwarzania danych. Urządzenie łatwo dostosować do własnych potrzeb – w ofercie dostępny jest szeroki wachlarz akcesoriów, w tym klawiatura zewnętrzna oraz uchwyty samochodowe. 

Baterie można wymieniać bez wyłączania urządzenia, co zapewnia jego nieprzerwaną pracę przez 24 godziny na dobę, a charakterystyczny ergonomiczny uchwyt wyposażony jest w opcjonalny skaner kodów kreskowych. Tablet XPAD to solidny, łatwy w obsłudze partner technologiczny, który pomoże użytkownikom osiągać więcej, zarówno podczas pracy w biurze, jak i w najtrudniejszych warunkachZamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Zebra XPAD L10

Nazwa Parametru Parametr
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

×