<< powrót do bloga Data publikacji: 08.02.2021

Skorpio ™ X5 - poznaj wszystkie zalety najbardziej zaawansowanego, nowego komputera mobilnego od Datalogic!

Z początkiem 2021 roku włoska firma Datalogic zaprezentowała swój najnowszy produkt, który ma ogromne szanse okazać się jednym z najbardziej pożądanych urządzeń na rynku przenośnych terminali danych - Skorpio ™ X5. Dlaczego? Poniżej przedstawiamy jego opis i najważniejsze zalety. Jesteśmy pewni, że spodoba Ci się tak samo, jak nam!

Szybkość

Skorpio ™ X5 to ultraszybki i wydajny komputer mobilny. Moce obliczeniowe procesora pozwalają na dokładne i bezproblemowe przechwytywanie danych. Dostęp do nich w czasie rzeczywistym to ogromne ułatwienie efektywności pracy w takich branżach, jak np. logistyka, magazynowanie, transport, produkcja, sprzedaż i wiele innych. Jeden z najlepszych procesorów - 2.2Ghz CPU Qualcomm Snapdragon 660® sprawia, że operatorzy urządzenia bezawaryjnie i wydajnie mogą używać jednocześnie wielu, nawet najbardziej wymagających aplikacji korporacyjnych. Komputer wyposażony jest w najnowszą wersję systemu Android ™ 10 i wykorzystano w nim interfejsy API Google Enterprise do zabezpieczania, obsługi administracyjnej i wdrażania procesów.

Największy ekran dotykowy w terminalach tej klasy

4,3 cala – to przekątna ekranu, w jaki wyposażony jest Skorpio ™ X5. Jego wielkość, w połączeniu ze świetnymi parametrami jasności i nasycenia sprawiają, że z łatwością można używać go w każdych warunkach – również w jasnym świetle dziennym, nie tracąc nic na czytelności obrazu. Ekran pokryty jest szkłem Gorilla©, co zapewnia mu dodatkową ochronę.

Najlepsze parametry skanowania

Firma Datalogic opracowała specjalną, najnowszą generację mechanizmów skanujących. Użytkownicy mogą wybrać z kilku odstępnych opcji, wśród których dostępne są m.in. imagery liniowe i cyfrowe, nowy imager średniego zasięgu oraz wersja AutoRange, która umożliwia odczyty z bardzo dalekiej odległości. Skorpio ™ X5 zapewnia dokładną czytelność kodów, nawet tych uszkodzonych, porysowanych, czy zakrytych przez warstwy folii. To na pewno duże ułatwienie przy potrzebie szybkiego skanowania.

Wytrzymałość

Komputer Skorpio ™ X5 został zaprojektowany tak, by wytrzymać nawet najcięższe warunki pracy. Datalogic zapewnia, że przetrwa on nawet kilkukrotne upadki z wysokości aż 1,8 m. Jest całkowicie odporny na zapylenia i na strumienie wody, co potwierdza norma szczelności IP65. Parametry te nie sprawiły, że urządzenie jest ciężkie i nieporęczne – wręcz przeciwnie! Ma niezwykle lekką konstrukcję, która ułatwia wielogodzinną obsługę sprzętu. Pomaga w niej również specjalnie zaprojektowana klawiatura, z łatwo dostępnymi skrótami klawiszy funkcyjnych. Skorpio ™ X5 wyposażony został też w ruchomy wyzwalacz skanowania.

W Skorpio ™ X5 mamy możliwość wyboru innowacyjnej w tego typu urządzeniach technologii ładowania bezprzewodowego, inaczej indukcyjnego. Docelowo zmniejsza to koszty konserwacji gniazd ładowania, szczególnie często narażonych na uszkodzenia. Stan baterii można monitorować na bieżąco oraz wymienić ją podczas pracy, bez obawy o utratę danych.

Wiele możliwości indywidualnej konfiguracji

Oprócz standardowego wyposażenia, Skorpio ™ X5 można maksymalnie dostosować do potrzeb użytkownika. Do indywidualnej konfiguracji zostawiono wybór formatu, technologii ładowania, wielkości pamięci, mechanizmu skanowania, czy układ klawiatury.


Skorpio ™ X5 to zdecydowanie nowa jakość i najnowsze rozwiązania technologiczne w jednym urządzeniu. Wszystkie jego cechy pozwalają zapewnić największą efektywność i produktywność pracy w zakresie AutoID dla potrzeb naszego biznesu.


Skorpio ™ X5 jest już dostępny w naszej ofercie! Jesteś zainteresowany jego kupnem? A może potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami – chętnie opowiemy Ci o tym innowacyjnym urządzeniu!