Etykiety termotransferowe

W tej kategorii znajdują się specjalne materiały eksploatacyjne, wykorzystywane w bardzo wielu branżach. Etykiety termotransferowe oferujemy w kilku różnych rodzajach, w zależności od których będą mogły spełniać różne zadania.

W asortymencie posiadamy m.in. materiały białe, klasyczne, które mogą być wyprodukowane w m.in. wersji foliowej, z wykorzystaniem tworzyw syntetycznych, takich jak m.in. polietylen czy polipropylen lub wykonane z wytrzymałego papieru. Druk na nich jest niezwykle wytrzymały i odporny na rozmaite uszkodzenia. Możemy wykorzystać specjalne materiały, dzięki którym produkt będzie odporny na działanie rozmaitych związków chemicznych lub warunków pogodowych.

Mamy również możliwość wykonać etykiety termotransferowe kolorowe, które są zabezpieczone m.in. lakierowaniem laminowanym. W celu jeszcze większego polepszenia estetyki, możemy posrebrzyć lub pozłocić różne elementy znajdujące się na nalepkach.

Ponadto, oferujemy również modele srebrne, tzw. plomby, które zabezpieczą produkt i będą informowały, czy został w jakikolwiek sposób naruszony.

Wybierz spełniający wymagania rodzaj etykiet termotransferowych i zgłoś się do nas w celu poznania szczegółów.