Brother RJ-2140

Opis ogólny

Brother RJ-2140 przenośna drukarka dwucalowa. 

Stworzona do oznaczania towarów i zasobów, jak również tworzenia dokumentacji i ewidencji. Dzięki RJ-2140 można szybko wydrukować paragon co znacznie usprawnia pracę i przyspiesza obieg informacji. Model oferuje wysoką prędkość druku wynoszącą do 152 mm na sekundę, szereg funkcjonalności i opcji łączności oraz kompatybilność z szeroką grupą akcesoriów.

RJ-2140 charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, w związku z czym doskonale sprawdza się jako wyposażenie dostawców i sprzedawców terenowych, personelu hal sklepowych, magazynierów 
i pracowników zakładów produkcyjnych, jak również funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa publicznego oraz służb komunalnych. Urządzenie pracuje w technologii bezpośredniego druku termicznego, zatem jego mechanizm drukujący jest wytrzymały i ekonomiczny w utrzymaniu. 

RJ-2140 posiada obudowę o klasie szczelności IP54, co oznacza, że jest odporna na zapylenie i zachlapania oraz może być eksploatowana w wilgotnych środowiskach. Model wytrzymuje upadki 
z wysokości 2,5 metra. 

Modele RJ-2140 obsługuje interfejsy USB, oraz Wi-Fi. Każde urządzenie wyposażone jest w podświetlany, monochromatyczny wyświetlacz LCD. Drukarka jest kompatybilna z komputerami działającymi pod kontrolą systemu Windows oraz z urządzeniami mobilnymi z Android lub iOS. Może być zasilana na dwa sposoby – za pomocą będących na wyposażeniu standardowych akumulatorków Li-ion, jak również przy użyciu opcjonalnych ładowarek stacjonarnych oraz samochodowych.


Zamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Brother RJ-2140

Nazwa Parametru Parametr
Typ druku: Termiczny
Maks. szerokosc druku: Etykiety: 51 mm; Paragony: 54 mm
Maks. dlugosc druku: 1000 mm
Rozdzielczosc wydruku: 203 dpi
Szybkosc druku: 152 mm/s
Komunikacja: USB wersja 2.0 full-speed; IEEE802.11b/g/n
Wymiary: 151 (szer.) x 100 (gł.) x 73 (wys.);
Waga: 545 g (łącznie z baterią)
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
Zasilacz PA-AD600EU
Zasilacz samochodowy PA-CD600CG
Pasek na ramię PA-SS4000
Zasilacz samochodowy PA-CD600WR
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

×