Brother TD-2020

Opis ogólny

Brother TD-2020 to urządzenie, które stanowi unikatowe połączenie wydajności i funkcjonalności drukarek stacjonarnych z wygodą urządzeń mobilnych. 

Zostało stworzone z myślą o użytkownikach z sektorów takich jak handel detaliczny oraz opieka medyczna. Dzięki małym gabarytom, stanowi idealne rozwiązanie dla placówek, w których 
urządzenie do znakowania musi być często przenoszone z miejsca na miejsce. Urządzenie zostało wyposażone w łącze USB.  Pomimo niewielkich rozmiarów TD-2020 drukuje w rozdzielczości 203 dpi, oferując przy tym prędkość druku wynoszącą 150 mm/s. Maksymalna długość zadrukowanej etykiety może wynosić jeden metr, a szerokość: 56 mm.

Drukarkę TD-2020 można w prosty sposób zintegrować z komputerami stacjonarnymi, działającymi pod kontrolą systemów Microsoft (Windows XP, Vista, 7 i 8) oraz urządzeniami mobilnymi 
korzystającymi z iOS, Androida oraz Windows Mobile. Dodatkowo, aby umożliwić prostą integrację w ramach istniejącej już infrastruktury informatycznej, Brother udostępnia pakiet programistyczny SDK. Do urządzenia zostało również dołączone specjalnie rozbudowane oprogramowanie do tworzenia i przechowywania kodów kreskowych na komputerach: P-touch Editor 5. 


Zamów
Porównaj
Opis techniczny

Parametry techniczne Brother TD-2020

Nazwa Parametru Parametr
Typ druku: Bezpośredni druk termiczny
Maks. szerokosc druku: 56 mm
Maks. dlugosc druku: 1 m
Rozdzielczosc wydruku: 203 dpi
Szybkosc druku: 152,4 mm/sek
Wymiary: 110 mm x 215 mm x 172 mm
Waga: 1,32 kg
×
Akcesoria

Akcesoria

Nazwa P/N Zdjęcie poglądowe
×
Model/Wersje

Modele/Wersje

×